Wulkanizacja

Sprzedaż części zamiennych

W naszym warsztacie wykonujemy serwis ogumienia aut osobowych, BUS, dostawczych.  Wulkanizacja Team-Serwis w Żukowie oferuje naprawy opon na zimno oraz gorąco. Serwis opon jest bardzo ważną operacją techniczną. Nie należy to do zwykłych czynności serwisowych. Opona musi być w pełni sprawna do dalszej bezpiecznej drogi. Nasi specjaliści najpierw dokonują dokładnych oględzin uszkodzenia. Wulkanizacja Team-Serwis Żukowo to zespół profesjonalnych mechaników z wieloletnim doświadczeniem. Naprawy opon wykonujemy szybko i w atrakcyjnych cenach.

Komputerowe wyważanie kół jest gwarancją bezpieczeństwa podczas eksploatacji auta. Właściwie dobrane felgi i opony oraz ich wyważenie zależą od ich właściwości trakcyjnych. Przekłada się to nie tylko na bezpieczeństwo podróży, ale i na komfort jazdy i zużycie opon. Oferujemy także usługę „sezonowa wymiana opon„.

 Nasz serwis świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i flot samochodowych. Pamiętaj, że opona to jedyny podzespół auta, która ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią i odpowiada za Twoje bezpieczeństwo.

wulkanizacja żukowo